W naszym przedszkolu posiłki będą przygotowane w nowoczesnej, dobrze wyposażonej kuchni, która będzie działać według procedur HACCP i będzie pod stałym nadzorem stacji sanitarno-epidemiologicznej. Nie będziemy używać półproduktów i przypraw zawierających glutaminian sodu. Produkty żywnościowe będą dostarczane przez profesjonalne firmy, a jadłospis będzie układany według wytycznych Instytutu Żywności i Żywienia. Codziennie nasi kucharze będą przygotowywać cztery posiłki: śniadanie, zupę, drugie danie i podwieczorek. Posiłki nie są limitowane, dzieci jedzą tyle, ile potrzebują. W naszym przedszkolnym jadłospisie będą znajdować się owoce, warzywa, sałatki i surówki. Bo musicie wiedzieć, że kotlet daje porządność a surówka jest dobra na oczy 😉

Będzie pysznie!

Znalezione obrazy dla zapytania: emotikon oblizywanie